Ziraat Bankası Kredi Kartı Hesap Özeti Çıkarma

Bankalar

Kredi kartları günümüzden bir ihtiyaçtan fazla hayatımızın vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Bankaların yaptıkları anlaşmalar ve kampanyalarla birlikte kredi kartları kullanımı daha cazip hale gelmeye başlamıştır.

Çeşitli ödeme seçenekleriyle alış verişlerimizi daha kolay yapabilmemizi sağlayan kredi kartları artık cüzdanlarımızdaki değişmez yerini almış bulunmaktadır. Artık insanlar nakit para ile alış veriş yapmaktansa taksitle uzun vadelere bölerek ihtiyaçlarını giderme yoluna gitmişlerdir. Kredi kartları sağladıkları kampanyalarla bize para harcadıkça para kazanma şansıda vermekte. Anlaşmalı yerlerden yaptığımız alış verişlerde puan kazanarak bir sonraki alış verişimizde indirimler kazanabilir ya da bu paraları biriktirerek ödemelerimizi bu paralar ile yapabiliriz.

Oldukça fazla avantaj sunan kredi kartları günümüzde en yakın dostlarımızdan biri olmasına rağmen müşterilerin en çok şikâyetçi olduğu şey kredi kartı ile yapılan harcamalarını kontrol edememeleri ve ay sonu ekstrelerinde şaşırtıcı sonuçlarla karşılaşıyor olmalarıdır. Bankamız bunun için müşterilerin kolaylıkla hesaplarını takip edebilsinler diye internet bankacılığına önem vermiş ve işlemlerinizi de yapabileceğiniz internet bankacılığı sitemizde gerek işlemlerinizi gerekse hesabınızı ve harcamalarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz

Hesap Özeti

Ziraat bankası kredi kart hesap özeti işlemi oldukça basit bir işlemdir. İnternet bankacılığı sitemizden kredi kartı numaranızla ve internet bankacılığı şifrenizle giriş yaptıktan sonra hesaba erişiminiz sağlanmıştır. Hesabınızla ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz internet sitemize ulaştıktan sonra buradan ilgili seçeneklerden yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı

Ziraat bankası kredi kartı hesap özeti işleminden başka internet bankacılığından yararlanarak kredi kartınızla ilgili diğer işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Dönem sonu ekstrenizi öğrenebilir ödemelerinizi detaylı bir şekilde saat gün ve tarih olarak öğrenebilir. Hesap hareketliliğinizi takip edebilirsiniz.

Hesabınızla ilgili birleştirmelerinizi ve kredi kartı ekstre ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı limitinizi güncelleyebilir. Dilediğiniz gibi limitiniz ile ilgili başvuruda bulunabilir. Kullanılabilir limitinizi öğrenebilirsiniz.
Kredi kartınızın şifresini aktifleştirebilir ya da değiştirebilirsiniz.
Kredi kartınızdaki puanlarınız öğrenebilirsiniz.

Birçok işlemi kolaylıkla şubelerde onlar kişinin arkasında sıra beklemeden yapabileceğiniz bu işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı size bu olanakları sağlamaktadır.

Bir cevap yazın