Ziraat Bankası Hesap Özeti Çıkarma

Bankalar

Ziraat bankası müşterilerine sunduğu hizmette amacı, kullanıcıların öğrenmek istediği bilgileri rahatlıkla öğrenebilmesidir. Günümüzün gereklilikleri neticesinde geliştirdiğimiz internet bankacılığı sayesinde iş yerinizden, evinizden kısacası istediğiniz her yerden bilgisayarınızla, tabletinizle, telefonunuzdan dilediğinizce erişim sağlayabilir, işlemlerinizi şubelerde onlarca kişinin arkasında sıra beklemeden gerçekleştirebileceğiniz bir ortam yaratmakta. İnternet bankacılığı sayesinde yapabileceğiniz işlemleri daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınıza erişimi gerçekleştirdikten sonra şubelerimizden de gerçekleştirebileceğiniz işlemleri internet sitemizden de gerçekleştirebilirsiniz. Bu olanağı size ziraat bankası olarak bir hizmet olarak ücretsiz sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmak amaçlı geliştirdiğimiz bu sistem sizin ve diğer müşterilerimizin işlemlerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmesi için tasarlamış bulunmaktayız.

İnternet Bankacılığı;

Ziraat bankası kredi kartı hesap sorgulama işlemleriniz internet bankacılığından kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile mobil telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile ya da bilgisayarınızdan veya tabletiniz ile internet sitemize erişim sağladıktan sonra kart numaranız ve internet bankacılığı şifreniz ile hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Hesaba erişim sağladıktan sonra hesabınızla ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler;

  • Kredi Kartınızın güncel durumu
  • Kredi kartı limiti yenileme
  • Mevcut kullanılabilir bakiye
  • Hesap özeti
  • Hesap bilgileri
  • Dekontlar
  • Hesap açma
  • Hesap Kapatma
  • Şifre aktifleştirme/Değiştirme
  • İletişim bilgileri güncelleme; gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat bankası kredi kartı hesap sorgulama işlemiyle kredi kartınızın içerisinde bulunan mevcut bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Dönemsel borçlarınızı ve taksitlendirmelerinizin işlem tarihi ve tutarını öğrenebilir. Hesap özetinizi saat, gün, tarih işlem yapılan işletme ve ödeme miktarı gibi bilgileri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Müşterilerimizin en çok ilgi gösterdiği hesap özeti takibi için internet sitemizden dilediğinizce faydalanabilirsiniz. Ödemeleriniz karşılığı dekontlarınıza buradan ulaşabilir ve ihtiyaç olduğu takdirde mail ile gönderebilir ya da çıktı alabilirsiniz. Kredi kartınızın limitini değiştirebilir arttırmak için internet bankacılığı aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Şifrenizi değiştirebilir ve aktifleştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. İnternet bankacılığı sayesinde şubelerde yapabileceğiniz bütün işlemeleri dilediğiniz yerden beklemeden internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz bu işlemleri Ziraat Bankası ayrıcalığıyla yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın