Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Bankalar

Teknolojik alt yapısını sürekli ilerleten Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin bankacılık hareketlerini daha süratli ve daha kısa sürete halledebilmeleri amacıyla, banka şubelerine gitmelerine lüzum kalmadan imkanlar vermektedir. Bu kapsamda geliştirile 444 0 444 Yapı Kredi Alan kişi Hizmetleri, web ve mobil uygulamalarına ek olarak fazlaca iyi hizmet vermektedir.

444 0 444 Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Ne Zamanları Hizmet Verir?

Banka müşterileri 7 gün 24 saat, hem hafta içi hem de hafta sonları 444 0 444 Yapı Kredi satın alan hizmetleri kanalıyla tüm prosedürlerini halledebilirler. Avantajlarından biri bu numara aradıktan sonrasında bireylerin bankaya kendilerini tanıtmak mecburiyetinde olmamalarıdır. Bu sebeple kişiler, bankadaki kişisel verilerinde yer edinen numaradan aramalarını gerçekleştirince sistem direkt olarak onları tanır, satın alan temsilcisi de ekranda adı görür.

Bir başka üstünlüğü ise bu numara aranıp operatöre bağlandıktan sonrasında dikkatli dinlemek lüzummektedir. Operatörün söylediği kategorileri dikkatli dinlemeli, hizmet alınmak dilenen menüye giriş yapılmalıdır. Aksi halde tüm prosedürler tekrardan yapılır.

Yapı Kredi Kartımı Kaybettim! Evet, doğru duydunuz. Kart kayıpları, kartın çalınması, ATM’lerin kartı yutması benzer biçimde hallerde da süratli çözüm amacıyla 444 0 444 Yapı Kredi satın alan hizmetleri ile etkileşim kurulmalı, çözüm ve destek istenmelidir. Aksi halde kartınız çalınmışsa başkaleri doğrultusundan kullanabilir. ATM yutmuşsa, siz oradan ayrıldıktan sonrasında atm kartı geri verebilir ve kart başkalerinın eline geçebilir. Yapılması lüzumen kartın hareketlerini durdurmaktır.

Yitik ya da kartın çalınması halinda 444 0 444 Yapı Kredi etkileşim kurulmalıdır. Karta ne bulunmuş olduğu anlatılmalıdır. Alan kişi temsilcisi lüzumlu verileri not alıp, kartı kullanıma kapatacaktır. Arkasından ise sizden güncel ikametgah verileri talep edecektir ve yakın sürete oturduğunuz yere yeni kartı bulgularınız ve kartınız gönderilecektir.

Kartımı İptal Ettirdim, Bankaya Gidip İşlem Yapabilir miyim?

Heralde. Banka, kredi kartı ya da başka kartların yitik, çalıntı prosedürlerini Yapı Kredi etkileşim yolu ile bankaya birdiyseniz, nüfus cüzdanı ile banka şubelerini ziyaret etmeniz halinda aynı prosedürleri tekrardan yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ile oluşturulan bir başka prosedür ise kur takipleridir. Çeşitli web sitelerine girmeden kolay bir halde kur takipleri gerçekleştirilebilir. Benzer şekilde kredi kartı borçlarının öğrenilmesi, hesap kesim zamanı ile ilgili informasyon alınması, hesap kesim tarihinde farklılık talep edilmesi benzer biçimde istekleri süratli bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerinde oluşturulan bu prosedürleri, sıra beklemeden, sayfalarda kağıtlar imzalamadan da gerçekleştirmek mümkündür.

Yapı Kredi Alan kişi Hizmetleri Direkt Bağlanma!

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma genel olarak tüm yurttaşların bozukluğu olarak karşımıza çıkıyor. Kişiler banka satın alan temsilcisine süratli bağlanma yapamadıkları amacıyla bankacılık prosedürleri de uzuyor.

Yapı Kredi müşteri temsilcisine direk bağlanma amacıyla ilk olarak 444 0 444 Yapı Kredi Telefon bankacılığı aranmalıdır. Meydana getirilen arama arkasından ise operatörün söylediklerinin kaçırılmaması lüzumiyor. Aksi halde kafaya dönerek, hepsinin gene dinlenmesi lüzumiyor. Yanlış menüye giriş yapıldığında da gene kafaya dönülmesi ve gene dinlenmesi lüzumiyor.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri süratli bağlanma 2018 senesinde da genel olarak karşımıza çıkan bir durum. O zaman da aşağıdakilerin yapılması süre kaybını önlemektedir.

 • Kredi kartı, banka kartı benzer biçimde banka ürünlerinin çalınma hali var ise 0 rakamını tuşlayın.
 • Kredi kartının ekstre tarihinin değiştirilmesi ya da sorgulanması benzer biçimde kredi kartı prosedürleri var ise 1 rakamını tuşlayın.
 • Gizyazı prosedürleri ile başka prosedürler yapılacak ise 3 rakamını tuşlayın.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine süratli bağlanma amacıyla ilk olarak kredi kartı prosedürleri kısaca 1 numaralı tuş ya da bankacılık prosedürleri kısaca 2 numaralı tuş seçilmelidir. Bunların devamında da alt menüler karşımıza çıkacaktır. Bunların bütününün okunmasının beklemeniz lüzummektedir. Okumalar bittikten sonrasında ise sıfır tuşlayın ve Yapı Kredi müşteri temsilcisine süratli bağlanma prosedürünü gerçekleştirdiniz demektedir.

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi Menüleri

1 Numara: Kredi Kartı prosedürleri

Yapı Kredi telefon bankacılığı menüsünden 1’i tuşlayın.

 • Son ekstre verileri, ekstre istekleri ya da kredi kartı ödemeleri amacıyla 1’i tuşlayın.
 • Kredi kartı limit ve günce bakiye verileri amacıyla 2’yi tuşlayın.
 • Kurye adımında olan kartınız var ve bunu öğrenmek istiyorsanız 3’ü tuşlayın.
 • Kartın Para Puan hususi durumunu etken etmek istiyorsanız 4’ü tuşlayın.
 • Ön ödemeli kart prosedürleri gerçekleştirmek istiyorsanız 5’i tuşlayın.
 • Ek kartı prosedürleri amacıyla 6’yı tuşlayın.
 • Yapı Kredi kredi kartınızı web alışverişlerine açmak istiyorsanız 7’yi tuşlayın.
 • Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine bağlanmak amacıyla 0’ı tuşlayın.

2 Numara: Bankacılık İşlemleri

Yapı Kredi telefon bankacılığı ana menüsünden 2 numarayı tuşlayın.

 • Vadesiz hesap verilerini öğrenmek amacıyla 1’i tuşlayın.
 • Yatırım, hisse senedi prosedürleri ya da pazar verilerini öğrenmek amacıyla 2’yi tuşlayın.
 • Para transferleri ya da satmaca ödeme verileri amacıyla 3’ü tuşlayın.
 • Kurye adımında olan kartın halini öğrenmek istiyorsanız 4’ü tuşlayın.
 • Yapı Kredi kredi kartı ya da banka kartını çevrimiçi alışverişe açmak istiyorsanız 5’i tuşlayın.
 • Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine bağlanmak amacıyla 0’ı tuşlayın.

DİKKAT: Eğer bankada kaydı olmayan bir numaradan müşteri hizmetlerini arıyorsanız ilk olarak T.C. kimlik numarasının girilmesi lüzummektedir.

Bir cevap yazın