Senetle Motor Ve Motosiklet Satan Yerler 2020

Genel

Senetle Motor Ve Motosiklet Satan Yerler 2020

Senetle motor nasıl alınır? Senetle elden senetle taksitle motor müracaatı nasıl yapılır? Senetle motor satın alabilmek istiyorsanız 2020 senesinde da bu imkân size sunulmuştur. Bankalardan kredi alamayanlar genel olarak elden senetle motor satan yerler ile ilgili incelemeler yapmaktadırlar. Şimdi sizlere senetle motor veren yerler ile ilgili bulgular vereceğiz. Senetle motor bayilerden, galerilerden ve ya elden taksitle motor satan firmalardan temin edebilirsiniz. Bunları araştırmak amacıyla bir çok internet sitesi vardır. Şimdi sizlere nasıl senetle motor temin edebilirsiniz bunun ile ilgili bulgular vereceğiz.

Senetle Motor 2020
Türkiye’de anında anında her bölgesinde motosiklet satışı yapılmaktadır. Birçok şehrimizde de bu motosiklet sevdalısı bulunduğunu söyleyebiliriz. Motosiklet, dikkatli ve tedbirli kullanıldığında çok rahat bir ulaşım aracı olabilir. Eğer sizde bir motosiklet alabilmek istiyorsanız birtakım firmaların kampanyalarına bakabilirsiniz. Bazı bankalarda motor alabilmek isteyenlere kredi vermektedir. Günümüzde bankalardan kredi alabilmek son derece zor bulunduğu amacıyla herkes bankanın bu kampanyasından faydalanamamaktadır. Bu yüzden senetle motor veren yerler bir hayli çok olmuştur. Sizde senetle motor alımı yapabilirsiniz. Senetleriniz bitesiye kadar motosiklet aldığını firma doğrultusundan ipotekli olacaktır. Borcunuz bittikten sonra ipoteği kaldırabilirsiniz.

Senetle motor veren yerler genelde 36 ay 48 ay vadeler yapmaktadır. Bazı firmalar ise bunun tam aksine 12 ay vade ile senetle motor olanağı sağlarlar. Bu yüzden ilk olarak araştırmanızı yaparak daha kısa vadeli motor almanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü vade uzadıkça taksitler azalsa bile toplam ödeyeceğiniz borç yükselecektir.

Senetle Motor Alışverişinde Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?
Senetle yaptığınız bütün alış verişlerde dikkatli olmanız gerekmektedir. Öncelik ile taksitle motor ya da senetle motor alacağınız vakit bayi sizden bir peşinat alacaktır. Bu aldığı peşinata ait bir belge isteyiniz. Aksi taktirde daha sonra yeniden bu borcu ödemek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Senet doldurma ve imza atma işlerini motor aldığınız şahıs ile yapmalısınız. Hem de mutlaka boş yılda imza atmayınız.

Senedi doldurduğunuz kalem ile bütün verileri doldurunuz. Farklı kalemler kullanmayınız. Motor fiyatını yazarken rakam ve sayı ile kesinlikle yazınız ve rakam olan kısma # işaretini başına ve sonuna koymalısınız. Senet ödemelerine başladığınız vakit kesinlikle ödenenleri kendiniz alın ve imha ediniz. Eğer senet alış verişleri ile alakalı anlamadığınız yerler varsa, kesinlikle karşı tarafa mesele ve yanınızda da bilen birini de kesinlikle eksik etmeyiniz. Hem de iyi firmalarla alış veriş yapmaya özen gösteriniz.

Senetle Motor Satan Yerler
Senetle motor satan yerler genelde peşinatlı olarak hizmet vermektedirler. Yalnız peşinatsız senetle motor veren yerler de vardır. Motosiklet fiyatları ise markasından ve firmasından oluşturulan satışlar sonucunda farklılık göstermektedir. Peşinatsız motor alımlarınızda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı da ona göre çok olacaktır. Son günlerde en çok tercih edilen motor satan firmalar ise şu şekildedir..

Ev-Kur Senetle Motor Alımı
Türkiye’de her yerde mağazası olan ve gittikçe büyüyen bir firma olan Ev-Kur senetle motor veren ve en çok senetle motor satan firmalardan bir tanesidir. Sizde yakınınızda tespit edilen bir EV-Kur firmasına giderek belirlediğiniz motoru senet karşılığında 36 ay vadeye kadar dilediğiniz vade ile ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Bu firmadan senetle ürün aldıysanız hiç mesele yaşamadan alış verişinizi yapabilirsiniz. Ama şayet ilk defa senetle alış veriş yapacaksanız, sizden kefil isteyebilirler. Hem de siz ve kefiliniz incelendikten sonra başvurunuz onaylanacaktır

Yukarıda sunduğumuz motorları almaya karar verdiğinizde Ev-Kur sitesine girip ya da cep telefonu ile ulaşıp son fiyatlarını alabilirsiniz. Günlük, Aylık ya da Haftalık olarak fiyatlar farklılık gösterebilir.

Ev-Kur Etkileşim Bilgisi : 0 212 473 46 46

Mutlu Evim Senetle Motor Satışı

Ev-Kur mağazasından sonra çok tercih edilen bir başka senetle motor alış verişi oluşturulan yer www.mutluevim.com.tr sitesidir. Sizde bu siteden alış veriş yapabilirsiniz. Senet karşılığında bir çok ürün alabileceğiniz bu siteden Senetle Motor’da alabilirsiniz. Uzun vadelerle ve ideal fiyatlarla hizmet veren bu siteden müracaat ardından dşayetlendirmeye gireceksiniz ve şayet dşayetlendirme kabul olursa dilediğiniz vadeye göre kredilendirileceksiniz. Mutlu Evim sitesinden alacağınız motosiklet amacıyla peşinat ödemeniz gerekmektedir. Mutlu evim amacıyla etkileşim numarası 0 850 226 84 34.

Sahibinden.com Senetle Motor Veren Yerler
İnternet sitesi üzerinden satış yapan sahibinden.com her geride bıraktığımız gün daha da büyümektedir. Ne tarz alış veriş yaparsak yapalım ilk olarak baktığımız sitelerden birisi de sahibinden.com’dur. Sizde bu site üzerinden senetle motor veren bayileri bulabilirsiniz. Siteye girdiğiniz vakit Motosiklet menüsüne gelip sıfır ya da 2.el motor alabilmek istediğinizi işaretlemelisiniz. Açılan sayfada il olarak da işaretleme yaparsanız daha basit ve süratli bir şekilde seçenekleri görebilirsiniz. Hem de alttaki Linkleri tıklayarak da basit bir şekilde direk profillere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın