QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Bankalar

QNB Finansbank telefon bankacılığı vasıtası ile nerdeyse tüm bankacılık hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Kredi müracaatı, kart yitik prosedürleri, gizyazı sıfırlama şeklinde tüm acil bankacılık ihtiyaçlarınız amacıyla banka satın alan hizmetlerini arayabilirsiniz. QNB Finansbank’ın yeni satın alan hizmetleri numarası 0850 222 0 900’dür. Süratli bağlanma şekilleri amacıyla metnin devamını okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank satın alan hizmetleri son aşama süratli bir hizmet vermektedir. Bankanın davetiye merkezi, 2011 yılınca İstanbul Davet Merkezi Ödülleri’nde, 500’den Fazla Koltuklu Davet Merkezleri Kategorisi’nde en iyi davetiye merkezi mükafatına 2011 senesinde layık görülmüştür.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

QNB Finansbank’ın yeni satın alan hizmetleri numarası 0850 222 0 900’dür. Üst düzey, yenilikçi bir teknolojiye haiz olan QNB Finansbank Davet Merkezi, sesli yanıt sistemi vasıtası ile bir çok prosedürünizi kolay bir halde sonuçlandırmaktadır. Banka satın alan hizmetleri, aynı vakitte satın alan danışmanlarına süratli bağlanma vasıtası ile de bir çok prosedürünizi güvenilir bir halde sonuçlandırmanıza imkân sağlamaktadır.

QNB Finansbank’ın banka satın alan hizmetleri numaraları yeni değişmiştir. Banka bundan sonrasında 7 gün 24 saat kesintisiz olarak 0850’li banka numarası olan 0850 222 0 900 üstünden hizmet vermektedir. KOBİ’lere hususi bir davetiye merkezi hizmeti gösteren QNB Finansbank, KOBİ’ler amacıyla 0850 222 1 900 no’lu satın alan hizmetleri numaralarını kullanmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Süratli Bağlanma

QNB Finansbank’ın haiz bulunmuş olduğu davetiye merkezi, tasarlanmış sesli yanıt sistemi vasıtası ile bir çok prosedürünizi satın alan temsilcisine bağlanmadan çözüme ulaştırmanıza imkân sağlamaktadır. Satın alan danışmanına bağlanmadan telefonla kredi çekme, otomatik satmaca ödeme talimatı verme, kart müracaatı yapma, kredi kartı müracaatı sorgulama şeklinde bir çok prosedürünizi sesli yanıt sistemi vasıtası ile çözüme kavuşturmanıza imkân gerçekleştiren QNB Finansbank, aynı vakitte satın alan temsilcilerine bağlanarak, sorun ve prosedürlerinizi çözüme kavuşturmanıza da destek olmaktadır.

QNB Finansbank’ın satın alan hizmetlerini bankaya kayıtlı cep telefonunuz üstünden aradığınızda ilk etapta sizden kimliğinizi onaylamanızı isteyecektir. Bu prosedürü süratli bir halde atlamak amacıyla telefonunuzdan 1 tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu prosedür peşinden satın alan temsilcisine süratli bir halde bağlanmak istiyorsanız ilk etapta 5 numarasını tuşlayıp, kredi kartı ya da banka kartınızın son 4 hanesini ve peşinden da şifrenizi girip, satın alan temsilcisine bağlanabilirsiniz.

QNB Finansbank müşteri hizmetlerini aradığınızda bankanın size tanıttığı kısa yollar ise;

  • Telefon çalmaya başladığında 0’ı tuşlarsanız yitik ve çalıntı bildirimleri alanına bağlanırsınız.
  • Kimlik onayı peşinden karşınıza çıkan menüde kampanyalar 1 numaralı tuşta,
  • Kart prosedürleri 2 numaralı tuşta,
  • Yaptığınız kart ve kredi kartı başvuruları ve bu başvuruların netice, kargo takip ve güncel hal denetimi prosedürleri 3 numaralı tuşta,
  • Şifrenizi sıfırlamak, yeni gizyazı alabilmek, mobil bankacılık ve web bankacılığı prosedürleriniz amacıyla 4 numaralı tuşta,
  • Bankanın haiz bulunmuş olduğu ürünler ve bu ürünlerin tutarları ile ilgili kapsamlı data prosedürleri 5 numaralı tuşta,
  • Öteki bankacılık prosedürleri 6 numaralı tuşta,
  • İngilizce olarak hizmet alabilmek amacıyla ise 9 numaralı tuşta hizmetinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın