Peşinatsız Kefilsiz Senetle Otomobil Satan Galeriler

Genel

Peşinatsız senetle otomobil, son dönemlerin en pöpüler vakalarından biri haluna geldi. Asla peşinatsız, elden taksitlerle otomobil sahibi olmak isteyen şahıslar bu halun tanınmış olmasına sebep oldu. Evet hatalı duymuyorsunuz, peşinat olmadan senetle otomobil sahibi olabilirsiniz. Bunun amacıyla bir fazlaca şirket bulunmuş olduğu şeklinde, bu firmalar ile tecim yapmadan evvelce ilgi etmeniz ihtiyaç duyulan bir fazlaca nokta var. Sizin ilgi etmeniz ihtiyaç duyulan halların yanı sıra, bu firmalar otomobil satışı yapar iken de bazı kriterler arıyor. Bu şart ve kriterleri yerine getiren 18 yaşını doldurmuş tüm yurttaşlarımız bu hizmetlerden faydalanabiliyor. Peşinatsız senetle araba alabilmek amacıyla ve bu şahıslara erişebilmek amacıyla de bir fazlaca teknik bulunuyor. Şimdi hem bu tekniklerden bahsedecek, hem de tecim esnasında ilgi etmeniz ihtiyaç duyulan bir fazlaca noktaya değineceğiz.

Peşinatsız senetle otomobil alabilmek isterim İzmir, Antalya, İstanbul, Ankara, Muğla şeklinde bir fazlaca ilimizde geçerli olan bir uygulamadır. Eğer sizler de değişik illerde ikamet ediyorsanız, asla peşinatsız senetle araç alabileceğiniz listemizi paylaşacağız.

Peşinatsız Senetle Otomobil Nedir?

Bilhassa 2019 ve 2020 senelerinde yaşamımıza giren bu tabir, banka kredileri olmadan taksitle otomobil almamızı gerçekleştiren bir teknik. Banka kredilerine gereksinim duymadan, kredi notunun bir önemi olmadan kredi çeker şeklinde otomobil sahibi olmak sizce de fazlaca iyi değil mi? Bu teknik, bir fazlaca şirket doğrultusundan uygulanıyor olsa da, hepsinin işleyiş şekilleri birbirinden değişik. Tüm firmaları listeleyerek sizin amacıyla en ideal olanı bulmanızı sağlayacağız.

Bankalardan kredi çekemeyen ya da borçları yüzünden meşru takipte olan şahıslar, otomobil sahibi olmak istediklerinde asla peşinatsız senetle otomobil tekniklerine başvuruyor. Bazı firmalar peşinat talep ediyor olsa da, sicili muntazam olan şahıslar bu peşinat bölümünü da bankalardan kredi çekerek kapatabiliyor.

Sahibinden.com şeklinde duyuru sitelerinde ve yalnızca bu işi meydana getiren Wowwo, Birarabam, Fuzuloto, Eminoto şeklinde firmaların web sitelerinde bir fazlaca otomobil opsiyonuna ulaşabilirsiniz. Bu otomobiller hakikaten bir fazlası peşinatlı olarak satılıyor. Sizin içlerinden peşinatsız ya da peşinat alanı fazlaca düşük olan vasıtaları seçmeniz gerekiyor. Gene yaşamımıza yeni giren katılım firmaları vasıtası ile fazlaca düşük taksitlerle otomobil sahibi olmak mümkün.

Senetli Otomobil Satan Firmalar

 • Wowwo
 • Birarabam
 • Fuzuloto
 • Eminoto

Sahibinden Senetle Otomobil Almak Mümkün Mü?

Eğer aracı firmalar olmadan, direk sahibinden senet imzalayarak otomobil alabilmek istiyorsanız bu birazcık zor olacaktır. Genel anlamda şirket olmayan şahıslar, senetli alış veriş teknikine pek sıcak bakmıyorlar. Bunun amacıyla de daha fazlaca galeriler ya da yalnızca bu işi meydana getiren firmalar ile çalışmak daha mantıklı olacaktır.

Ek olarak, bu işi meydana getiren galeriler peşinat bölümünü oldukça yüksek tutarak fazlaca düşük bir bölümünü taksitlendiriyor. Sizin elinizde peşinat verme imkânınız yoksa, bunlardan otomobil alma ihtimaliniz son aşama düşük olacaktır. Gene de fazlaca tanınan bir duyuru sitesi olan sahibinden.com‘u ziyaret ederek listelenen ilanları görebilirsiniz.

Asla Peşinatsız Senetle Otomobil Satan Galeriler

En önemli noktalardan birisi senetle otomobil satan galeriler. Bu galeriler, fazlaca düşük peşinat talep ederek geri kalan alanı senetle taksitlere bölebiliyor. Şimdi sizler, altta listeleyeceğimiz seçeneklerden size en ideal geleni tercih etmelisiniz. Genel olarak baktığımızda peşinat olmadan otomobil veren firmaları listeleyeceğiz.

WOWWO Senetle Otomobil Alma

Senetle otomobil satışı sektörünün öncülerinden biri Wowwo’dur. Wowwo, Yeşil Tüm ortaklık muhteviyatında hizmet veren ve yalnızca senetli alış verişe imkân tanıyan firmalardan birisi. Sektördeki zenginliği 2016 senesinde başlamış olsa da, değişik sektörlerde hizmet veren büyük firmalardan biriydi. Türkiye’nin bir fazlaca noktasında tespit edilen showroomları ile de bir fazlaca araç sekmesini sunabiliyor. Bazı faydalar ve ilgi etmeniz ihtiyaç duyulan noktalar şunlar;

Wowwo’nun Avantajları Nedir?

 • Bankalardan kredi çekemeyen şahıslar amacıyla büyük üstünlükleri bulunur. Kredi notunuz düşük olsa bile senet karşılığında ödeme gerçekleştireceğiniz modeller bulabilirsiniz.
 • Siciliniz problemlu olsa bile kredi çekebilir, otomobil sahibi olabilirsiniz.
 • Satın aldığınız tüm otomobiller 1 yıl süresince Wowwo garantisi altındadır. Hem motor hem mekanik yönden bir fazlaca üstünlükleri bulunuyor.
 • Wowwo satışa tanıttığı tüm arabaların uzman harcamasını üstüne alıyor. Satışa sunmadan evvelce uzman raporu yaparak sizi bu harcamadan kurtarıyor.
 • Borç devam eder iken, arabayı Wowwo’ya geri satabiliyorsunuz.
 • Satın alma işlemlerini tamamlandıktan sonrasında otomobile gerçekleştireceğiniz kasko ve sigorta işlemlerinde de ek indirimler kazanıyorsunuz.
 • Ara ödemeler yapabiliyor, elinize para geçmesi halinde borcun tamamını kapatabiliyorsunuz.

Wowwo’dan Vasıta Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İmza atacağınız sözleşmelerin tamamını okumalısınız. Okumadan imza atmamalı ve meşru yükümlülüklerinizi öğrenmelisiniz.
 • Meblağ informasyon kapasitesi yer almayan boş senetlere imza atmamalısınız.
 • Aklınıza takılan bir nokta ve sorun var ise kesinlikle sormalı, aydınlatmalısınız. Satın alım işlemlerinden sonrasında iade hakkınız bulunmuyor.*
 • Satın alacağınız arabanın hasar kaydı, plaka sorgulamalarını yapmalısınız.

Wowwo Peşinat ve Taksit Hesaplama

Wowwo web sitesi üstünden bir fazlaca hizmeti aynı anda sunuyor. Hem müracaat, hem de hesaplama işlemlerini bir arada yapabiliyorsunuz. Yazımızın giriş alanında de bahsetmiş bulunduğumuz şeklinde peşinatsız otomobil bulmak amacıyla web sitelerinde araştırma yapmalısınız.

Asla peşinatsız senetle otomobil seçeneklerinden bulamadıysanız, gene de en düşük peşinat tutarına haiz olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Aynı vakitte altta yer edinen örnek ödeme planlarına da gözatabilirsiniz.

Otomobil Fiyatı Peşinat Tutarı Toplam Ödeme

59.000 TL 5.000 TL 106.000 TL
79.000 TL 0 141.000 TL
45.000 TL 10.000 TL 68.000 TL

2020 senesinde otomobil fiyatlarının da son aşama yükselmesi ile eş güdümlü, taksit tutarlarının ne kadar yüksek bulunduğunu ve toplam ödeme tutarının da bir o denli yükseldiğini görmek mümkün. Banka kredilerinde hal birazcık daha iyiyken, bu firmalarda senetli ödemeler yapıldığı amacıyla vade farkı birazcık daha yüksek olabiliyor.

Senetli Otomobil İmkanı Hangi İllerde Var?

Asla peşinat olmadan senetli otomobil İzmir, Antalya, İstanbul şeklinde bir fazlaca ilimizde mevcut. Aynı vakitte ek kuruluşlar ile Türkiye’nin dört bir bununla beraber otomobil alma imkânınız var.

İstanbul
Ankara
Konya
Kayseri
İzmir
Antalya
Muğla
Aydın
Afyonkarahisar
Kütahya
Burdur
Diyarbakır
Adana
Hatay
Mersin
Trabzon
Rize
Üstteki listedeki şeklinde bir fazlaca ilimizden senetle peşinatsız otomobil alma imkânınız var.

Fuzuloto, Eminoto, Birarabam Senetle Veriyor Mu?

Gene bu firmalar da ilk olarak ev ve husust sahibi gerçekleştirmek üzerine sahneye çıkmış olsa da, devamında gelen yoğun talepler ile eş güdümlü araç satış sektörüne de giriş yaptılar. Bu firmalarda sistem birazcık daha değişik aşama kaydediyor. Asla peşinat olmadan otomobil alabileceğiniz şeklinde, bazı gruplara dahil olarak katılım oranı ödenen sistemler de bulunuyor.

Bu firmalarda otomobil teslimleri anında değil, ödemeler yapılmaya devam eder iken çekiliş ve kura sistemi ile teslim ediliyor. Arabayı ödemeye devam eder iken kura ve çekiliş yapılmasını bekliyor, çıkması halinde ise teslim alıyorsunuz.

Fuzuloto, Eminoto Benzer biçimde Firmalar Güvenilir Midir?

Bu firmalar resmi olup, meşru olarak hizmet veren firmalar olarak karşımıza çıkıyor. Elden taksitlerle, banka kredisi olmadan otomobil sahibi yapmış olduğu amacıyla de listemizde yer verdik. Bu sistemlere dahil olarak otomobil sahibi olmak istiyorsanız anında anında Türkiyenin her ilinde olan şubelerini ziyaret ederek çeşitli informasyon alabilirsiniz.

Aynı vakitte internetten de incelemeler yapabilir, yorumlarını okuyabilirsiniz. Daha evvelce bu sistemlerden otomobil satın almış bireylerin yorumlarını okumak yararlı olacaktır. Eğer siz de bu husus ile ilgili fikir belirtmek istiyorsanız altta yer edinen yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın