İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020

Krediler

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020

İş Bankası Türkiye’nin Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla kurulan ilk mahalli ve hususi bankasıdır. Cumhuriyet’in kurulmasından 1 yıl sonrasında 9 Eylül 1924’te İzmir’de kurulan banka, o günden bu yana Türk halkına en iyi ve en hususi hizmetleri sunmak suretiyle her yıl üstüne fazlasıyla koyarak büyümüş ve gelişmiştir. Teknolojiyi ve bankacılık sektörüne birleşik etmede en iyi bankalardan biridir. İş Bankası gereksinim kredisi mevzusu ile ilgili dönemsel kampanyalar yapmaktadır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu
İş Bankası İhtiyaç kredisi kullanma şartları tüm bankalarda bulunmuş olduğu gibidir. İş Bankası’nda kredi kullanmak amacıyla ilk evvelce 18 yaşını doldurmuş olmanız, gelirinizi belgeleyebilecek olmanız, daha evvelce aldığınız kredileri derli toplu şekilde ödemiş olmanıza ilgi edilir. İpotek ile gelir belgelemesi yapıyorsanız eşinizin rızası olan belgenin de olması gerekmektedir. İhtiyaç kredisi 1.000 – 100.000 TL içinde en oldukca 60 ay taksit ile ödenebilmektedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Lüzumlu Belgeler
Başta nüfus cüzdanı, yeterlik ve geçişlik benzer biçimde kimlik belgesi, ikametgah belgesi ya da son devreye ilişkin elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu, durağan(durgun) telefonu faturalarınızdan rastgele biri, memurlar ve {özel sektör} çalışanları amacıyla maaş bordrosu gerekmektedir. Emekliler kredi müracaatsuna emekli aylık dökümü, eğer çiftçiyseniz gereksinim kredisi amacıyla çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopilerini müracaatınıza eklenmelidir. Şirket ortakları, bireysel gereksinim kredisi kullanmak amacıyla ise oda kayıt belgesi, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri, güncel vergi levhası istenir. Maaşlı olarak çalışmıyor yalnızca kira geliri ile geçiniyorsanız, gereksinim kredisi kullanmanız durumunda müracaatınıza tapu belgelerini ve kira kontratlarını da eklemeniz gerekir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Nakit para gereksiniminiz amacıyla İş Bankası gereksinim kredisi müracaat yolları oldukca kolaydır. İster İş Bankası web sayfası üstünden bilgisayarınızla, ister cep telefonunuza indireceğiniz İşcep mobil uygulamasıyla, ATM’lerinden ya da 0 850 724 07 24 nolu satın alan hizmetleri numaralarından müracaatlarınızı yapabilirsiniz. İş Bankası’nda kullanabileceğiniz minimum meblağ 3.000 TL’dir. En kısa vadesi 3, en oldukca taksit adedi da kanunlarda belirlendiği benzer biçimde 60 aydır. İş Bankası Maximum gereksinim kredisi 1.000.000 TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkün. Fakat istediğiniz kredi miktarı yükseldikçe banka sizden öyleyse ev, arsa benzer biçimde teminatlar ve kefil isteyebilir. Bu ayrıntıları da göz ardı etmemeniz gerekir.

Mesela, 10.000 liraya gereksiniminiz var ise, İş Bankası gereksinim kredisi kullandığınızda 36 ay taksit ödemeleriniz 433.77 TL olacaktır. İş Bankası, kredi tahsis tutarı olarak 50 TL. kesinti yapar. Kullandığınız kredinin senelik maliyet seviyesi % 37.23 olarak 36 ayda toplamda 15.665.72 TL ödeme yaparsınız.

İş Bankası Anında Kredi Iyi mi Bir Kredidir?
İş Bankası’nın bir de anında hesaba geride bıraktığımız kredisi vardır. 40.000 TL^ye olan kredi gereksinimlarınız amacıyla düşünce edinilen bu krediye ATM’lerden, İş Bankası web sayfası üstünden ve İŞ Cep mobil uygulamasından kolaylıkla başvurabilirsiniz. Bu kredi de 60 ay vadeli olarak geri ödenmektedir. Sonucu anında alınır, onaylandığı takdirde de direkt vadesiz hesabınıza aktarılır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?
İş Bankası’ndan kullanacağınız gereksinim kredileri amacıyla 2019 kredi faiz oranları % 2.3’tür. 1.000 – 1.000.000 TL içinde kullanabileceğiniz krediler amacıyla taksit adedi en düşük 3 ay en oldukca 60 aydır. İş Bankası Anında kredi ile 1.000 – 40.000 TL acil nakit gereksinimlarınız amacıyla kullanabileceğiniz bir kredidir. İş Bankası tüm kredilerini yaşam sigortalı olarak kullandırmaktadır. Bu yüzden kredi kullandığınızda yaşam sigortası, banka tahsis tutarı benzer biçimde bir çok kesintinin olacağını ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın